Wedstrijd

Wedstrijd Vertrek Aanvang Locatie / plaats Scheidsrechter
Zaterdag 31 augustus
Jeugd F3 – DIOS 2 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Marijn Frijlink
Jeugd F1* – DIOS 1 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Marijn Frijlink
Jeugd E2 – EHC 2 11:40 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Sanne Floor
DIOS 2 – Jeugd D1 08:30 09:30 Sportpark Den Hoorn / Den Hoorn
Zondag 1 september
Jeugd D2 – WHC 3 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Rune Veldhuyzen van Zanten
Dames C2 – Verburch 2 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Suzanne Weijers/Susan Ordelman
Heren B – DWS 1 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jack Waasdorp
Dames A – Westlandia 1* 13:05 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Willem Warmerdam
ROAC 1** – Jeugd E3 09:15 10:25 Hertogspark / Rijpwetering
Hellas 2 – Jeugd E1 10:00 10:50 Laan van Poot / Den Haag
VELO 2* – Dames C1 10:30 11:30 Noordweg / Wateringen
WHC 1 – Jeugd F2 09:00 10:00 Stokroosveld / Den Haag
WHC 1 – Jeugd C1* 10:00 10:55 Stokroosveld / Den Haag
Drechtsteden 1 – Heren 1 13:00 14:15 Van der Palmstraat / Papendrecht
Zaterdag 7 september
Jeugd F2 – Schipluiden 1 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jens & Jort Huiberts
Jeugd E3 – Stompwijk ’92 2 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jens & Jort Huiberts
Jeugd E1 – Schipluiden 2 11:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jelle Frijlink
VELO 7 – Jeugd F3 09:45 10:50 Noordweg / Wateringen
Verburch 1 – Jeugd F1* 11:00 12:00 Arckelweg / Poeldijk
Verburch 2 – Jeugd E2 13:00 14:00 Arckelweg / Poeldijk
DSS 1 – Dames 1 i.o. 19:30 De Waterakkers / Heemskerk Joost de Graaf & Cor Steigstra
Zondag 8 september
Jeugd D1 – ROAC 1 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel Koopman
Dames C1 – Westlandia 2 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Danielle van der Meer
Jeugd C1* – Olympia ’72 1* 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Daan Aartman
Heren 1 – Indus ’67 1 13:10 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jack Waasdorp
SOS-Kwieksport 2 – Jeugd D2 08:00 09:00 Bentelostraat / Den Haag
VELO 7 – Jeugd E4 09:00 10:00 Noordweg / Wateringen
Westlandia 3* – Dames C2 09:45 10:45 Sportpark De Hoge Bomen / Naaldwijk
ODIS 2 – Dames 1 11:45 12:50 Veilingweg / De Lier
Quintus 1* – Dames A 12:00 13:00 Leeuwerik / Kwintsheul
EHC 1* – Heren B 13:00 14:00 Sportpark Westvliet / Den Haag
Woensdag 11 september
Dames Midweek 1 – Gemini 2 20:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Damon Jongeleen
Vrijdag 13 september
Gemini 1** – Dames Midweek 2 19:00 20:00 Sportpark Oosterpoort / Zoetermeer
Zaterdag 14 september
Jeugd F2 – VELO 4 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Jeugd E2 – VELO 5 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Jeugd E1 – Hercules 2 11:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Dames 1 – de Tukkers 1 19:30 De Tulp / Voorhout
Hercules 4 – Jeugd E4 11:00 12:05 Sportpark Boswijk / Den Haag
Verburch 3 – Jeugd F3 14:00 15:00 Arckelweg / Poeldijk
Zondag 15 september
Jeugd D2 – Saturnus 1 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel Koopman
Jeugd C1* – EHC 2 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Caroline van Lierop
Dames C2 – Northa 1 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Elyne Postma
Dames A – ODIS 2 13:05 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Danielle van der Meer
Heren B – Oliveo 1* 14:20 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Suzanne Weijers/Susan Ordelman
VELO 2* – Jeugd F1* 09:15 10:20 Noordweg / Wateringen
Hillegom 2 – Jeugd E3 10:00 10:55 Sportpark De Zanderij / Hillegom
ETC 1 – Heren 1 10:00 11:15 Botreep / Hoogvliet Rotterdam
EHC 2 – Jeugd D1 10:45 11:50 Sportpark Westvliet / Den Haag
Schipluiden 2 – Dames 1 11:30 12:40 Sportcomplex Keenenburg / Schipluiden
Hillegom 1* – Dames C1 13:15 14:15 Sportpark De Zanderij / Hillegom
Dinsdag 17 september
Westlandia – Dames 2 i.o. 19:15 De Pijl / Naaldwijk Hans Boeters & Steve Collignon
Woensdag 18 september
Dames Midweek 2 – VELO 1 20:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Willem Warmerdam
Zaterdag 21 september
Jeugd F3 – WHC 2 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Elly Hoek
Jeugd F1* – Hellas 2 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Elly Hoek
Jeugd E4 – Verburch 3 11:40 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Jeugd E3 – Olympia ’72 1 12:40 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Oliveo 3 – Jeugd E2 10:00 11:00 Het Nest / Pijnacker
DIOS 3 – Jeugd D2 10:30 11:40 Sportpark Den Hoorn / Den Hoorn
Ventura 1 – Heren B 10:30 11:40 Sportpark Willem-Alexander / Schiedam
Quintus 2* – Jeugd E1 11:30 12:30 Leeuwerik / Kwintsheul
DIOS 3 – Dames C2 12:30 13:40 Sportpark Den Hoorn / Den Hoorn
Oliveo 2* – Jeugd C1* 15:00 16:00 Het Nest / Pijnacker
Aalsmeer 1 – Dames 1 i.o. 20:45 Bloemhof / Aalsmeer
Zondag 22 september
Jeugd D1 – VELO 4 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel Koopman
Dames C1 – Oliveo 2 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Lotte Hendriks
Dames 1 – HVOS 4 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Danielle van der Meer
Heren 1 – Hellas 1 13:20 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Ton Wolvers
Stompwijk ’92 1* – Jeugd F2 08:30 09:30 Sportpark De Meerhorst / Leidschendam
Stompwijk’92 1* – Dames A 13:00 14:05 Sportpark De Meerhorst / Leidschendam
Woensdag 25 september
Hillegom 1 – Dames Midweek 2 19:00 20:00 Sportpark De Zanderij / Hillegom
Vrijdag 27 september
Gemini 3** – Dames Midweek 1 19:00 20:00 Sportpark Oosterpoort / Zoetermeer
Zaterdag 28 september
Jeugd F2 – Westlandia 2 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Jeugd E2 – WHC 2 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel van Drueten
Jeugd E1 – SOS-Kwieksport 1* 11:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel van Drueten
Dames 2 – Gemini 1 19:00 De Tulp / Voorhout
Dames 1 – PSV 1 20:45 De Tulp / Voorhout
Hercules 2 – Jeugd F3 10:00 11:05 Sportpark Boswijk / Den Haag
Quintus 3 – Jeugd D1 14:30 15:40 Leeuwerik / Kwintsheul
Zondag 29 september
Jeugd D2 – EHC 3 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jelle Frijlink
Dames C2 – Quintus 3 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Amy Nederstigt
Jeugd C1* – SOS-Kwieksport 1 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Marloes Voordouw
WHC 1 – Dames A 08:00 09:00 Stokroosveld / Den Haag
Warmunda 1 – Jeugd E4 08:30 09:30 Sportpark Overbos / Warmond
Gemini 2** – Jeugd F1* 09:00 10:00 Sportpark Oosterpoort / Zoetermeer
Stompwijk ’92 1 – Dames C1 10:00 11:10 Sportpark De Meerhorst / Leidschendam
Northa 1 – Heren 1 10:30 11:25 Sportpark De Boekhorst / Noordwijkerhout
VELO 1* – Heren B 11:30 12:30 Noordweg / Wateringen
Rijnstreek 2 – Jeugd E3 13:15 14:20 Sportpark de Bijlen / Alphen aan den Rijn
Woensdag 2 oktober
Dames Midweek 2 – Vires et Celeritas 1 20:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Damon Jongeleen
Zaterdag 5 oktober
Jeugd F3 – Oliveo 3 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Elly Hoek
Jeugd F1* – Hercules 1 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Elly Hoek
Jeugd E4 – WHC 3 11:40 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Hercules 3 – Jeugd E2 11:15 12:15 Sportpark Boswijk / Den Haag
Jeugd E3 – Northa 1 11:45 12:40 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
ODIS 2 – Jeugd E1 13:00 14:05 Veilingweg / De Lier
DIOS 1 – Jeugd C1* 13:30 14:30 Sportpark Den Hoorn / Den Hoorn
Zondag 6 oktober
Jeugd D2 – VELO 6 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel Koopman
Dames C1 – Hellas 2 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Linda Koppers
Heren B – Feyenoord 1 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Suzanne Weijers/Susan Ordelman
Dames A – VELO 1 13:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Willem Warmerdam
Dames 1 – WHC 1 14:20 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Danielle van der Meer
Westlandia 3 – Jeugd D1 09:45 10:45 Sportpark De Hoge Bomen / Naaldwijk
Gemini 2** – Dames C2 11:00 12:00 Sportpark Oosterpoort / Zoetermeer
Oliveo 2 – Heren 1 12:00 13:10 Het Nest / Pijnacker
Fortissimo 1 – Dames 1 i.o. 14:00 Rijnsloot / Cothen
BSAC 1 – Dames 2 i.o. 14:20 d’n Adelaar / Maasbree
Woensdag 9 oktober
Dames Midweek 1 – Savosa 1 20:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Luc Zwetsloot
Stompwijk92 2 – Dames Midweek 2 18:30 19:30 Sportpark De Meerhorst / Leidschendam
Zaterdag 12 oktober
Jeugd F2 – VELO 3 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Merel koopman
Jeugd E2 – Westlandia 3 10:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Jeugd E1 – VELO 3 11:50 Sportterrein Elsgeest / Voorhout
Dames 2 – VOC 2 19:00 De Tulp / Voorhout
Dames 1 – Kwiek 1 20:45 De Tulp / Voorhout
Quintus 2 – Jeugd F1* 10:30 11:35 Leeuwerik / Kwintsheul
Atomium ’61 1* – Heren B 09:45 10:50 Sparrendaal / Rotterdam
Zondag 13 oktober
Jeugd D1 – SOS-Kwieksport 1* 10:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Angie Bel
Dames C2 – Hillegom 2 10:55 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Danielle van der Meer
Jeugd C1* – HVV ’70 1* 12:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Jort/Jens Huiberts
Heren 1 – WHC 2 13:10 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Ton Wolvers
WHC 1 – Dames C1 08:00 09:00 Stokroosveld / Den Haag
Hellas 3 – Jeugd F3 09:00 10:00 Laan van Poot / Den Haag
HVV ’70 2 – Jeugd E3 09:45 10:50 Sportpark Adegeest / Voorschoten
Atomium ’61 1 – Dames A 09:45 11:00 Sparrendaal / Rotterdam
Rijnstreek 1 – Jeugd D2 11:30 12:30 Sportpark de Bijlen / Alphen aan den Rijn
Saturnus 1 – Dames 1 11:45 12:45 Montgomerystraat / Leiden
Woensdag 16 oktober
Dames Midweek 2 – Hercules 1 20:00 Sportterrein Elsgeest / Voorhout Danielle van der Meer
Zondag 20 oktober
ROAC 1**  – Jeugd F2 08:45 09:45 Hertogspark / Rijpwetering
Quintus 2 – Dames 1 i.o. 13:30 Eekhouthal / Kwintsheul
Zaterdag 2 november
Dames 2 – Oliveo 1 19:00 De Tulp / Voorhout
E&O 1 – Dames 1 i.o. 20:00 Angelslo / Emmen

Geef een reactie

Gelieve met een van deze methodes in te loggen om je reactie te plaatsen:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s