Training

Maandag
Veld vanaf datum KTS vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
9 oktober 18:30 – 19:30 Techniektraining Rachel
9 oktober 19:30 – 20:30 Techniektraining Rachel
——————————————————————————————————————————————————-
Dinsdag
Veld vanaf datum Tulp vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
10 oktober 17:30 – 19:00 Dames B1 Nelleke/Robin
10 oktober 18:00 – 19:00 Dames B2/C1 Jim
10 oktober 19:00 – 21:00 Dames 1/2 Ken
10 oktober 21:00 – 22:45 Heren 1/2 Roger
Veld vanaf datum KTS vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
10 oktober 19:30 – 20:30 Heren B1/C1 Willem/Romy
Veld vanaf datum Noordwijk vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
10 oktober 20:00 – 21:00 Dames 3 Ariaan
10 oktober 20:00 – 21:00 Dames 4 Jeroen
——————————————————————————————————————————————————-
Woensdag
Veld vanaf datum Tulp vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
11 oktober 15:00 – 16:00 Jeugd H Jet
11 oktober 16:00 – 17:00 Jeugd F Jet/Romy V.
11 oktober 17:00 – 18:00 Jeugd E Romy V./Tamara
11 oktober 18:00 – 19:00 Jeugd D Romy V./Tamara/Jim
11 oktober 18:00 – 19:00 Heren B1/C1 Henry B.
11 oktober 19:00 – 20:00 Dames B1 Nelleke
11 oktober 19:00 – 20:00 Dames A1 Henri
11 oktober 20:00 – 21:00 Recreanten
Veld vanaf datum Geest vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
11 oktober 19:00 – 20:00 Techniektraining Ken
Veld vanaf datum Cluster vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
11 oktober 20:00 – 21:00 Recreanten
——————————————————————————————————————————————————-
Donderdag
Veld vanaf datum Tulp vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
12 oktober 17:00 – 18:00 Jeugd E Jurrien
12 oktober 17:00 – 18:00 Jeugd D Jim
12 oktober 18:00 – 18:45 Keeperstraining jeugd Romy
12 oktober 18:00 – 19:00 Dames B2/C1 Jim
12 oktober 19:00 – 21:00 Keeperstraining Mayra/Patrick
12 oktober 21:00 – 22:45 Dames 1/2 Ken/Matthijs
Veld vanaf datum Geest vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
12 oktober 19:00 – 20:30 Dames 3 Ariaan
12 oktober 19:00 – 20:30 Dames A1 Henri
12 oktober 20:30 – 22:00 Heren 1/2 Roger
——————————————————————————————————————————————————-
Vrijdag
Veld vanaf datum Noordwijk vanaf datum Tijd Team Trainer(s)
13 oktober 19:30 – 20:30 Dames 4 Jeroen