Contact

Secretariaat HV Foreholte

Tobi Hoogink

Correspondentie adres: Oranje Nassaulaan 34, 2215 EM Voorhout

T: +31 (0) 6 549 624 69

FunctieNaam06-nummer/e-mail
Dagelijks bestuur: VoorzitterKees Kraakmanforeholte@handbal.nl
Dagelijks bestuur: SecretariaatTobi Hooginktobihoogink@gmail.com
Dagelijks bestuur: PenningmeesterJurriaan Holstpenningmeesterhvforeholte@gmail.com

(Waarnemend) voorzitter

Peter van Drueten

petervandrueten@gmail.com
Technische Commissie
(Waarnemend)
Vacature
Patty van Drueten

techcom@hvforeholte.nl
Jeugd Activiteiten CommissieNaomi Hoogervorstjeugdcommissie@hvforeholte.nl
Voorzitter Activiteiten CommissieVacature
WedstrijdsecretariaatPatty van Druetenwedstrijdsecretariaat@hvforeholte.nl
LedenadministratieAnita van der Meerhvforeholte.lidmaatschap@gmail.com
ScheidsrechtercoördinatieVacaturescheidsrechter@hvforeholte.nl
KantinecommissieDirk Frijlinkdirkfrijlink@zonnet.nl
Reservering Break-Outbreakoutaanvraag@gmail.com
WebsiteEdwin Floorefloor.hvforeholte@gmail.com
VertrouwenspersoonCaroline De Jong06 1297 9021 cacdj@hotmail.com