Stroopwafel actie HV Foreholte , Plus van Dijk groot succes.

Daar alle stroopwafels in twee weken waren uitverkocht is deze actie per 15 maart bij Plus van Dijk gestopt. Maar liefst 500 pakjes stroopwafels staan nu op tafel in Teylingen geniet ervan bij de koffie of thee. Aan alle kopers heel van dank namens HV Foreholte. De actie voor dezelfde vereniging m.b.t het schenken van uw statiegeld bon blijft doorlopen tot 31 maart, dus lever uw bon in , in de emmer bij de flessen inname machine in de winkel van Plus van Dijk. Hiermee steunt u onze vereniging en onze jeugd afdeling in deze Corona tijd.

HV Foreholte
Plus van Dijk

Geplaatst op 14/03/2021, in Algemeen. Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.

Geef een reactie

Gelieve met een van deze methodes in te loggen om je reactie te plaatsen:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: