Pietentraining H- en F-jeugd HV Foreholte
Sinterklaas is gelukkig weer met zijn Pieten aangekomen in Nederland. Alle reden om de jongste H- en F-handbalPietjes van HV Foreholte te trainen. Klimmend over de “daken”, “zwieren aan de takken” en schuivend met de “Stoomboot” gingen ze weer oefenen om alle pakjes in de schoorstenen te doen.
En waarom met een handbal-training, vraag je je misschien af. Creativiteit, behendigheid, spierballen kweken, samenwerking en veel plezier maken, zijn belangrijke elementen van jeugd-handbal. En al die ingrediënten waren aanwezig. Want hoe krijg je nu je pakje aan de overkant over zo’n wiebelend rek, wanneer je jezelf ook goed vast wil houden. En hoe moet dat, wanneer je een pakje met de touwen aan de overkant moet krijgen, maar toch ook echt allebei je handen nodig hebt om je vast te houden. Ónze Pietjes zijn niet voor één gat te vangen en zijn met vlag en wimpel geslaagd voor de test. Met rode wangen kwam de training ten einde.
En toen werd er hard op de deur geklopt. Sinterklaas en zijn Pieten hadden nog voor iedereen een cadeautje gebracht. Maar waren ook snel weer vertrokken. Dan maar zonder hen de cadeaus uitpakken. Wat een gezellige middag en natuurlijk weer fijn dat we zulke fijne hulp hebben om te ondersteunen.
Klik hier om alle foto’s van de pietentraining te bekijken.
Geplaatst op 22/11/2017, in Jeugd H, Seizoen 2017 / 2018, Seizoen 2017 / 2018, Sinterklaas. Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.
Een reactie plaatsen
Comments 0