Dames C tweede op EHC toernooi
Ook de meiden C waren zaterdag van de partij op het EHC toernooi. Dat is ondertussen wel traditie geworden. Het waren de eerste wedstrijdminuten met het nieuwe team. Jerine en Lara waren de echte nieuwkomers. Malou, Marijn, Suzanne, Jasmijn, Sanne en Eva hebben in voorgaande jaren al samen gespeeld. Voor de dames de uitdaging om snel weer in het spel te komen.
Het eerste wedstrijdje was wennen. Conditioneel valt er nog wel wat te winnen en Quintus liet het kaas niet van haar brood eten. Resultaat: verlies van Quintus met 8-5. De andere partijtjes liepen gesmeerd. Winst met dubbele cijfers. Aan het einde van een lekkere dag met onverwacht mooi weer konden we naar huis met een beker. Tweede prijs, dat dan weer wel. Wordt aan gewerkt! Goed gedaan meiden!
Geplaatst op 21/08/2017, in Dames C1, Seizoen 2017 / 2018, Toernooi (gezamenlijk). Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.
Een reactie plaatsen
Comments 0