Foreholte F1 – SOS Kwieksport F1 (4-7)

Foreholte F1 tegen SOS/Kwieksport 1 zondag 29 november 2015

Na de pietentraining van woensdag is de vermoeidheid duidelijk te zien bij de kanjers van onze Jeugd F1. Nicky weerde zich de eerste helft goed in het doel, maar 2 tegengoals kon zij helaas niet stoppen. De strijders van Foreholte waren echter niet van plan op te geven en kwamen door goed over te spelen door een doelpunt van Pepijn terug in de race. Door deze tegenaanval gingen ze de rust in met een 2-1 achterstand.
Na de pauze werd de tweede helft vol goede moed met keeper Boyd ingezet. De tegenstander was echter alert en sterk in zowel de aanval als de verdediging. Hierdoor werden de kansen van team SOS/Kwieksport goed benut. Het overspelen van Foreholte oogde onrustig, ondanks de fanatieke inzet. Het samenspel van zowel onze jeugd F1 als de tegenstander is goed. Aan elk teamlid wordt gedacht. Het samenspel van Foreholte is echter niet genoeg om een positieve uitslag op het bord te krijgen. Na nog 2 doelpunten van Pepijn en een doelpunt van Nieke is het na het fluitsignaal 4-7 voor SOS/Kwieksport 1. Hopelijk is de concentratie en focus na de Sinterklaas weer terug bij het team van Foreholte F1. Over 2 weken, na de pepernoten en chocola, fris terug in het veld met onze kanjers van Foreholte F1!

Geplaatst op 30/11/2015, in Jeugd F, Seizoen 2015 / 2016. Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.

Geef een reactie

Gelieve met een van deze methodes in te loggen om je reactie te plaatsen:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s